اعلان‌ها


مسابقه در تاریخ ۲۱ اردیبهشت ماه ساعت ۱۰ صبح به پایان رسیده است.
برندگان نهایی عبارتند از:

1. MoreSmokedLeetChicken

2. dcua

3. 217شرایط برای انتخاب تیم‌های شرکت‌کننده در مسابقه‌ی ASIS2015 Final:

۳۰ تیم برتر وبگاه CTFTime.org

۳۰ تیم برتر شرکت کننده در مسابقه فعلی

۱۰ تیم برتر ایرانی مسابقه‌ی فعلی

بدیهی است امکان دارد این سه دسته با یکدیگر همپوشانی داشته باشند.پرونده اصلی را بیابید و با آن مقایسه کنید.به دلیل یک اشتباه ناخواسته در پیکربندی محیط chroot، ممکن بود اشکالی در حل پیکار شل‌کد پیش‌ آید. الان این مشکل رفع شده و می‌توانید دوباره به حل پیکار بپردازید.
از این بابت پوزش می‌طلبیم.کارگزارهای جدید برای پیکارهای ماهیگیری و شبکه ها در قسمت توصیف پیکارها اضافه شدند.پیکار بررسی متقاطع به‌روز‌رسانی شد. لطفا دوباره آن را دریافت کنید.


2015-05-09 10:03

برای تیم Tokyo-Westerns برای فتح اولین پرچم عرض تبریک داریم!


2015-05-01 03:24

امروز جمعه ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴، پیوند ثبت‌نام در وب‌گاه فعال شد. برای ثبت‌نام می‌توانید به صفحه‌ی ثبت‌نام مراجعه و ثبت‌نام کنید.وب‌گاه پنجمین دوره‌ی مسابقه‌ی نهایی امنیت سایبری در تاریخ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۴ به‌روز رسانی شد و در دسترس شرکت‌کنندگان و علاقه‌مندان قرار گرفت. در صفحه‌ی آغازه وب‌گاه، شمارنده معکوس به نشانه‌ی زمان باقیمانده تا برگزاری مسابقه، قرار دارد. همچنین پیوندهای دسترسی به اخبار، پرسش‌های متداول، قوانین و … از دیگر پیوندهای مهم آن به شمار می‌آید. این وب‌گاه به دو زبان فارسی و انگلیسی قابل مشاهده و استفاده است. در روزهای آتی پیوند ثبت‌نام فعال خواهد شد و تمامی علاقه‌مندان می‌توانند ثبت‌نام و در مسابقه شرکت نمایند.
می‌توانید برای مشاهده‌ی سوالات دوره‌های پیشین مسابقه به صفحه‌ی بایگانی مراجعه کنید.